یاد یار

هوسی است در سر من که سر بشر ندارد، من از این هوس چنانم که ز خودخبر ندارم

 

دوش در این سرا مر تو  را عشوه و نازی بود که تاب از دل ربود و شیدای جمال بی مثالت، در این کوی آواره شدم. من اینجایم چند قدم نزدیک تر به تو. در بالای آسمانها و در کنار عاشقانه هایت.

هوس تو و کنار تو بودن و باقی ماندن،  می دانی که این هوس مرا تا کجا کشیده است و تا چه حّد عاشقم کرده است. این عشق  با اشک و خون من درپیچیده است. ناله ای در گلویم است که برآمدنش رسوای نامحرمانم می کند.

من، تو و قصه های این قوم وغزل های شاعرانه ای که هر روز از گلویی بر می آید. من بی تو در زنجیرم و با تو در دست تقدیر. بی جمالت در زندان و در کنارت با رندان.

 مر تو را در این عاشقانه ها،  مر تو را به چشم محبوب چنان گرفتارم که روز و شب نشناسم و غم یار چنان درهم پیچانده ام که زخم نشتر بسی شیرین تر از دوری تو بود.  
دو هزار ملک بخشد شه عشق هر زمانی، من از او به جز جمالش طلبی دگرندارم

/ 5 نظر / 14 بازدید
وحیده

سلام فاخره جان قند خوبی گلم؟خوش باشی. هنوز مطالبت را در این بلاگ نخواندم اما می دانم مثل همیشه خوب مینویسی.راستی این روزها که از تو دورم مثل ان روزهاست که به هوایت شهرها را قورت می دادم. و تو نیز پس از مدتی هوایی میشدی و باز این قصه سر دراز داشت. کجایی ان روزها ؟

سید مهدی موسوی

مطمئن باش دیگر این لاک پشت پرواز نمی کند برگشته ام به همین سادگی و غمگینی با: آخرین برگ سفرنامه ی باران وودی آلن، ریچارد براتیگان، بهومیل هرابال، شمس تبریزی!! یک ترانه جدید دو رباعی یک غزل-مثنوی خبرهای جدید از کارگاه شعر تهران توضیحاتی درباره داوری کنگره شعر یزد لینک اشعار، داستان ها و مقاله های: (به ترتیب الفبا) فاطمه اختصاری، لیلا اکرمی، آناهیتا اوستایی، زهره جعفرزاده نوشین جلیلوند، محمد حسینی مقدم، الهام حیدری، مونا زنده دل مریم سعیدی، سید حمید سهرابی، محسن عاصی، کیارش کاویانی زهرا گریزپا، زهرا معتمدی، حمید ملک زاده، شهرام میرزایی الهام میزبان، وحید نجفی و... در سایت آدم برفی ها و عروض خبر چندین جشنواره ی تر و تازه شعر و فیلم و... ماجرای کتاب شعر جریان کرج! و آخرین خبرها از فصلنامه «همین فردا بود» این همه ماه نبودنم را انتظار کشیدید حال من با خستگی سفر منتظرم...

کامران .ص

غم که هست بیاید خوشی های خودرا تقسیم کنیم. فاخره جان سلام و صد سلام . همیشه زیبا مینویسی چشم براهت در خانه تازه تهدابی ام

هادی

سلام. وبلاگ جالب و باحالی داری . بهت تبریک میگم. اگه دوست داشتی به به وبلاگ من هم سری بزن و اگه باز دوست داشتی تبادل لینک کنیم.

آشنا

ازت متتنفرم و هیچ وقت تورا نمیبخشم دروغگوی بزرگ